WYNIKI

WYNIKI 2008

Mateusz Kaczmarek – Młodzik
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików – Start wspólny – 1 miejsce
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików – MTB – 2 miejsce
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików -Drużyna Tor – 2 miejsce
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików -Jazda na czas – 3 miejsce
Puchar Nadziei Olimpijskich 3 miejsce
Zawodnik ten w 2008 roku 11 razy stawał na podium w Wyścigach Ogólnopolskich.

Piotr Nickiewicz – Młodzik
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików – Jazda na czas – 2 miejsce
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików -Drużyna Tor – 2 miejsce
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików -MTB – 3 miejsce
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików- Jazda parami 3 miejsce
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików – Start wspólny – 4 miejsce

Michał Kosior- Junior młodszy
Puchar Polski – Start wspólny – Koziegłowy – 3 miejsce
Mistrzostwa Okręgu jazda parami – 3 miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Lubartowie- 3 miejsce
Międzynarodowy -Szlakiem Jury Częstochowskiej – Klasyfikacja końcowa – 4 miejsce
Międzynarodowy – Szlakiem Jury Częstochowskiej – etap jazdy na czas – 4 miejsce
Wyścig po Ziemi Wałbrzyskiej – 5 miejsce na trzecim etapie
Ogólnopolski Wyścig Szosami Zagłębia- Będzin – 3 miejsce
Puchar Polski – Jazda na czas –Koziegłowy- 9 miejsce
Puchar Polski- Start wspólny – Gostyń – 9 miejsce
Wyścig po Ziemi Wałbrzyskiej – Klasyfikacja końcowa – 10 miejsce

Patryk Okoń – Junior młodszy
Mistrzostwa Okręgu jazda parami – 1 miejsce
Ogólnopolski Wyścig Szosami Zagłębia – Będzin – 1 miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Strykowie – 3 miejsce
Międzynarodowy – Szlakiem Jury Częstochowskiej – etap III – 4 miejsce
Ogólnopolski Wyścig –Kobyla Góra-etap I – 5 miejsce
Ogólnopolski Wyścig –Kobyla Góra-Klasyfikacja końcowa – 6 miejsce
5 miejsce zajął w Ogólnopolskich wyścigach w Niemodlinie, Turku i Radzyniu Podlaskim

Tomek Makuch – Junior młodszy
Mistrzostwa Okręgu jazda parami – 1 miejsce
Międzynarodowy – Wyścig w Kluczborku-etap II – 3 miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Niemodlinie – 4 miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Wieluniu – 5 miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Piotrkowie Trybunalskim – 6 miejsce
Puchar Polski – Jazda na czas – Gostyń – 9 miejsce

Konrad Okoń – Junior młodszy
Ogólnopolski Wyścig w Niemodlinie – 2 miejsce
Ogólnopolski Wyścig Szosami Zagłębia – Będzin – 5 miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Tychach – 6 miejsce
Puchar Polski – Jazda na czas – Gostyń – 9 miejsce

Tomek Białek – Junior młodszy
Mistrzostwa Okręgu jazda parami – 4 miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Wieluniu – 7 miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Lubartowie- 8 miejsce

Adam Matuszczyk – Junior młodszy
Mistrzostwa Okręgu jazda parami – 4 miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Kielcach – 4 miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Grocholicach – 12 miejsce

WYNIKI 2009

Tomasz Białek – junior młodszy
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Malcu 2 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Sosnowcu 2 miejsce
– Międzynarodowy Wyścig Jura Częstochowska I etap 3 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Lubartowie 4 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Strykowie 5 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Tychach 6 miejsce
– Puchar Polski w Koziegłowach 7 miejsce

Adam Matuszczyk – junior młodszy
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Mstowie 1 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Osieku 2 miejsce
– Puchar Polski w Koziegłowach jazda na czas 3 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Poczesnej 4 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Olsztynie 5 miejsce
– Drużynowe Mistrzostwa Polski 7 miejsc
– Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Wieliczce jazda na czas 15 miejsce
– Górskie szosowe Mistrzostwa Polski w Walimiu 23 miejsce

Michał Kosior – junior
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Olsztynie 2 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Piotrkowie Trybunalskim 2 miejsce
– Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski w Walimiu 3 miejsce
– Mistrzostwa Polski LZS jazda na czas 3 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Mstowie 3 miejsce
– Międzynarodowy Wyścig Jura Częstochowska III etap 3 miejsce
– Międzynarodowy Wyścig Jura Częstochowska jazda na czas 3 miejsce
– Międzynarodowy Wyścig w Dobczycach II etap 4 miejsce
– Międzynarodowy Wyścig po Ziemi Łódzkiej V etap 4 miejsce

Tomasz Makuch – junior
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Poczesnej 2 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Malcu 3 miejsce
– Puchar Polski w Grudziądzu start wspólny 5miejsce
– Międzynarodowy Wyścig Jura Częstochowska K GENERALNA 5 miejsce
-Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Lubartowie 6 miejsce
– Międzynarodowy Wyścig po Ziemi Łódzkiej I etap 6 miejsce
– Puchar Polski Finał Kalisz start wspólny 6miejsce

Patryk Okoń – junior
– Międzynarodowy Wyścig Jura Częstochowska III etap 4 miejsce
– Międzynarodowy Wyścig Jura Częstochowska IV etap 5 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Sosnowcu 6 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Poczesnej 7miejsce
– Puchar Polski w Koziegłowach start wspólny 12 miejsce

Konrad Okoń – junior młodszy
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Grocholicach 4 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Piotrkowie Trybunalskim 6 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Osieku 6 miejsce
– Puchar Polski w Grudziądzu start wspólny 11miejsce

Piotr Nickiewicz – junior młodszy
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Pszczynie 5 miejsce
– Drużynowe Mistrzostwa Polski 7 miejsc
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Strykowie 8 miejsce

Mateusz Kaczmarek –junior młodszy
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Malcu 5 miejsce
– Puchar Polski w Ciechanowie jazda na czas 5miejsce
– Kryterium Kolarskie w Skomlinie 7 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Strykowie 7miejsce
– Puchar Polski w Zamościu start wspólny 14miejsce

Bartek Banaszczyk – młodzik
– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze 500 m 6 miejsce
– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików start wspólny 10 miejsce

Adam Kaczmarek – młodzik
– Mały Wyścig Pokoju I etap Olsztyn 1 miejsce
– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików jazda na czas 1 miejsce
– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze w. punktowy 1 miejsce
– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze w. australijski 1 miejsce
– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MTB 1 miejsce
– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze 500 m 2 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Osieku 2 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Piotrkowie Trybunalskim 2 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Tychach 2 miejsce
– Kryterium Kolarskie w Wieluniu 2 miejsce
– Kryterium Kolarskie w Skomlinie 2 miejsce
– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików start wspólny 3 miejsce
– Nadzieje Olimpijskie Mstów 3 miejsce

WYNIKI 2010

– Klasyfikacja drużynowa kategoria junior Mistrzostwa Polski LZS 1 miejsce

Adam Matuszczyk – junior
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Osieku 1 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Malcu 3 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Piotrkowie Trybunalskim 3 miejsce

Piotr Nickiewicz – junior młodszy
– Puchar Polski Kłomnice 2 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Imielinie 1 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Turku 2 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Osieku 3 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Kielcach 3 miejsce
– Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego 1 miejsce

Adam Kaczmarek – junior młodszy
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Turku 1 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Kielcach 1 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Osieku 6 miejsce
– Puchar Polski Turawa 9 miejsce

Konrad Rumik – junior młodszy
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Strykowie 2 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Lubartowie 5 miejsce
– Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Osieku 7 miejsce
– Puchar Polski w Koziegłowach 14 miejsce

WYNIKI 2011

Adam Matuszczyk – junior
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Jędrzejów
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Koło
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Turek
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Poczesna
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Tychy
2 miejsce – Puchar Polski Kalisz
2 miejsce – Puchar Polski Godziesze Wielkie
2 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Cieplice
2 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Sokółka
2 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Wieluń
2 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Dookoła Podlasia
3 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Cieplice
3 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Ostrów Lubelski
Pierwsza klasa sportowa 11 zawodnik challangu Polskiego Związku Kolarskiego

Piotr Nickiewicz – Junior
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Lubartów
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Piotrków Trybunalski
4 miejsce – Mistrzostwa Śląska
4 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Sosnowiec
5 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Jędrzejów
6 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Sokółka
Pierwsza klasa sportowa

Tomasz Białek – junior
4 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Osiek Mały
4 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Piotrków Trybunalski
4 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Kielce
5 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Miechów
6 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Sosnowiec
6 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Kock
7 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Stryków
7 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Turek
7 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Cieplice
Pierwsza klasa sportowa

Wiktor Kołodziejczyk – junior
2 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Stryków
8 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Lubartów
11 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Mstów
14 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Sosnowiec
16 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Tychy
16 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Turek
Druga klasa sportowa

Karol Jopkiewicz – junior młodszy
5 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Piotrków Trybunalski
9 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Wieluń
9 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Głowno
11 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Jędrzejów
11 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Ostrów Lubelski
Druga klasa sportowa

Adam Kaczmarek – Junior Młodszy
7 miejsce – Puchar Polski- Start wspólny – Turawa
12 miejsce – Puchar Polski – Zamość
5 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Grocholice
5 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Tychy
6 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Chrząstowice
12 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Ostrów Lubelski
Druga klasa sportowa

Marcin Załęczny – młodzik
8 miejsce – Mały Wyścig Pokoju Koźle
7 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Szczekociny
7 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików Wyścig Australijski Łódź
8 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików Wyścig Punktowy Łódź
10 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików MTB Sławno
10 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Ostrów Lubelski
10 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Chrząstawa

Aleksander Brant – młodzik
7 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Koźle
10 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Piotrków Trybunalski
11 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Koziegłowy

WYNIKI 2012

Piotr Nickiewicz – junior
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Po Ziemi Lubartowskiej
3 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne Koło
4 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Ostrów Lubelski
5 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne Turek
3 miejsce – Klasyfikacja końcowa Wyścigu Po Ziemi Lubartowskiej
Pierwsza klasa sportowa

Damian Stanisz – młodzik
1 miejsce – Zawody Torowe Wyścig Punktowy Łódź
2 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików Dwójki Bratoszewice
5 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików 2000 m Łódź
5 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne Wieluń
6 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików Jazda na Czas Koźle
Druga klasa sportowa

Dawid Pauliński – młodzik
1 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne Głowno
2 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików Dwójki Bratoszewice
4 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne Sosnowiec
5 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików MTB Sławno
6 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne Wieluń
Druga klasa sportowa

Piotr Kusiak – żak
1 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne Głowno
3 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne Sosnowiec
3 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne Wieluń

Klaudia Kaczmarek – juniorka
1 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne Głowno
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski Koźle
3 miejsce – Ogólnopolski Maratom MTB Łask
9 miejsce – 4 edycja Ogólnopolskiego Wyścigu po Ziemi Lubartowskiej

WYNIKI 2013

Marcin Witek- orlik
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Aleksandrów Łódzki
5 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Żyrardów
6 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Koło
6 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Przeciszew
7 miejsce – Mistrzostwa Polski Cyklosport – Strawczyn

Klaudia Kaczmarek- juniorka
1 miejsce – Mistrzostwa Polski Cyklosport – Strawczyn
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Koło
2 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Tychy
3 miejsce – Ogólnopolski Wyscig Kolarski – Ruda Śląska
4 miejsce – Ogólnopolski Wyscig Kolarski – Lubartów
4 miejsce – Puchar Polski – Koziegłowy
Pierwsza klasa sportowa

Damian Stanisz – Junior Młodszy
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Koło
2 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Tychy
6 miejsce – Puchar Polski –jazda na czas – Turawa
12 miejsce – Mistrzostwa Polski – Jazda na czas
Druga klasa sportowa

Dawid Pauliński – Junior Młodszy
3 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Ostrów Lubelski
4 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Koło
6 miejsce – Puchar Polski – start wspólny- Turawa
6 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Osiek
6 miejsce- Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Izbicko
12 miejsce – Mistrzostwa Polski – Jazda na czas
Druga klasa sportowa

Piotr Kusiak – Młodzik
2 miejsce – Przełajowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego- Sławno
5 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików 2000 m – Łódź
6 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików 500 m – Łódź
5 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Przełajowy – Wieluń
9 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików start wspólny- Kielce
11 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików Jazda na czas – Kielce

Łukasz Nowicki – Żak
2 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Przełajowy- Sławno
3 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Przełajowy- Wieluń

Wiktor Kaczmarek – Żak
1 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Przełajowy- Wieluń
4 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Przełajowy- Sławno

Sebastian Dworzyński
7 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Przełajowy- Wieluń
6 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Przełajowy- Łodz
9 miejsce – Przełajowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego- Sławno

Anita Pisarek
5 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Przełajowy- Sosnowiec
7 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Przeciszew
9 miejsce – Przełajowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego- Sławno
12 miejsce – Mistrzostwa Polski Dwójkami

WYNIKI 2014

Damian Stanisz – Junior Młodszy
2 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Koło
2 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Malec
2 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Pszczyna
2 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Koło
3 miejsce – Puchar Polski Tor – Klasyfikacja Generalna
5 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Etapowy – Jura Częstochowska
8 miejsce – Puchar Polski –jazda na czas – Gostyń
16 miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży MTB- Głogów
I klasa sportowa

Dawid Pauliński- Junior Młodszy
1 miejsce – Puchar Polski Tor – Klasyfikacja Generalna
2 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Milicz
2 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Koło
3 miejsce – Ogólnopolski Wyścig MTB – Piaseczno
4 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Izbicko
7 miejsce – Mistrzostwa Polski MTB Amatorów – Nowy Dwór Mazowiecki
I klasa sportowa

Paulina Stanisz – Młodziczka
2 miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – jazda dwójkami – Stryków
3 miejsce – Wyścig Punktowy na Torze- Łódz
3 miejsce – Wyścig na Torze- 1000 m- Łódz
4 miejsce – Jazda na czas – Kielce
4 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Wieluń
II klasa sportowa

Karolina Stępień – Młodziczka
2 miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – jazda dwójkami – Stryków
4 miejsce – Wyścig Drużynowy na Torze- Łódz
4 miejsce – Wyścig Australijski na Torze – Łódz
6 miejsce – Wyścig na Torze- 1000 m- Łódz
8 miejsce – Wyścig MTB – Bełchatów
8 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Wieluń
II klasa sportowa

Piotr Kusiak – Młodzik
3 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików Jazda na czas – Kielce
3 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików Jazda dwójkami – Stryków
5 miejsce – Mistrzostwa Makroregionu Młodzików start wspólny- Kielce
5 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Wieluń
II klasa sportowa

Łukasz Nowicki – Żak
2 miejsce – Mistrzostwa Województwa LZS Żaków- Lódz – Tor
2 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Chrząsatowice
5 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Szczekociny
5 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Pińczyca
5 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Pszczyna
5 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Imielin

Wiktor Kaczmarek – Żak
1 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Koło
2 miejsce – Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – Koło
2 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Malec
3 miejsce – Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Pińczyca
3 miejsce – Mistrzostwa Województwa LZS Żaków- Lódz -Tor